شکایت از معامله در تلگرام

0 امتیاز
327 بازدید
سوال شده شهریور 18, 1397 در قرارداد خرید و فروش توسط کیانوش

سلام.

در تاریخ 6/12 (دوازدهم برج شش) من با یه نفر از طریق سایت دیوار آشنا شدم ایشون گفتن در شهر من نیستن و با ایشون معامله ای کردم ذر این معامله من 700 هزار تومن به کارتشون واریز کردم و ایشون گفتن صبح روز 6/13 (سیزدهم برج شش) گفتن برام ارسال میکنن اما ارسال نکردن و در تلگرام هم بنده رو بلاک کردن اما وقتی با یک خط دیگه باهاشون بعنوان خریدار جدید تماس گرفتم جواب دادن .

و در این بین شبی که براشون پول رو واریز کردم ابتدا 500 تومن و بعد 200 تومن اما  دفعه دم درگاه بانک 2 بار پیام ناموفق داد ولی یکی از این دوبار پول به حسابشون رفته که در کجموع 900 تومن شده.

 

حالا چیکار میتونم بکنم ؟

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده شهریور 21, 1397 توسط Mahsa.rajabi
انتخاب شده شهریور 21, 1397 توسط کیانوش
 
بهترین پاسخ

باسلام

شما باید بل از این که خریدی انجام دهید، آدرس و شماره تلفن واقعی فروشنده اینترنتی را بررسی کنید و نسبت به صحت آن اطمینان حاصل کنید، که اگر بعداً برای شما سوالی پیش بیاید و یا به مشکلی برخورد کنید، این آدرس و شماره تلفن در دست شما است و می‌توانید به آنها مراجعه کنید.

 

در حال حاضر با ایشان با خطی غیر از خط خودتان تماس بگیرید و درخواست نمایید تا کالا را برای شما ارسال کند و در صورت انکار و یا عدم ارسال کالاباتو جه به اینکه طرف مقابل اقدام به نقض تعهد نموده است، برای طرح دعوا باید (باتوجه به ارزش پرونده که کمتر از 20 میلیون تومان است) به شوراهای حل اختلاف مراجعه نمایید. اگرچه امکان طرح شکایت کیفری نیز وجود دارد اما احتمال به نتیجه رسیدن شکایت کیفری شما کمتر خواهد بود. برای طرح شکایت کیفری باید به دادسرای محل سکونت خود مراجعه نمایید.

دارای دیدگاه شهریور 21, 1397 توسط کیانوش
من به دادسرا رفتم و پرونده رو به پلیس فتا برای مسدود سازی حساب ارجاع دادن...اما مشخص شد این حساب توسط یه نفر دیگه مسدود شده... حالا بنظر شما چه اتفاقی میوفته؟

سوالات مشابه

مشاوره حقوقی

به سایت دادگاه خوش آمدید !!

گروه میثاق

مجری خدمات حقوقی

(مشاوره حقوقی - وکالت دادگستری)

سایت مشاوره حقوقی اینترنتی: www.dadgah.org
ایمیل : info @ dadgah.org
تلفن موسسه: 88605139
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120630842
مالکیت فکری و کپی رایت حقوق نرم افزار

وكيل دادگستري

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "گروه میثاق" است.

خدمات حقوقی تخصصی (وکالت دادگستری - مشاوره حقوقی)

...