قوانین و مقررات استفاده از سایت دادگاه | پایگاه مشاوره حقوقی و وکالت دادگستری

قوانین و مقررات استفاده از خدمات وب سایت مشاوره حقوقی

1. کلیه خدمات این سایت (مشاوره حقوقی اینترنتی) بصورت رایگان ارائه می گردد.

2.در حال حاضر خدمات مشاوره تلفنی ارائه نمی شود. فلذا لطفا از ارسال پیامک و یا طرح تلفنی سوالات خودداری فرمایید

3.در صورت نیاز به مشاوره حضوری می توانید با مراجعه به دفتر موسسه، از خدمات حضوری استفاده نمایید. برای مراجعه حضوری حتما از قبل با همکاران ما هماهنگ بفرمایید

Tel: 021-88605139

Fax : 021-88628139

09120630842

گروه میثاق | خدمات مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی

4.هرگونه استفاده از سایت به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات است

5. لطفا از طرح سوال جدید در قسمت کامنت ها (در زیر پاسخی که مشاور سایت به سوالات شما داده است) خودداری کنید . همچنین سوالات خود را فقط و فقط بصورت عمومی مطرح بفرمایید و از ارسال سوالات در قالب پیام خصوصی خودداری کنید.

6. این سایت برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی اینترنتی، صرفا براساس ادله ابرازی و اظهارات کاربران اقدام به پاسخگویی می نماید. فلذا مسئولیت اتخاذ تصمیم و تبعات ناشی از اجرای هر تصمیم، بر عهده خود فرد خواهد بود. بدیهی است که این مسئله بخاطر عدم اطلاع از جزییات و زوایای مختلف کاری کاربران می باشد.

7. از آوردن نام افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی در متن سوالات خودداری کنید، در غیر این صورت کارشناسان مجبور به ویرایش سوال خواهند شد. همچنین مسئولیت حقوقی و کیفری نشر هر سوال و محتوا بر عهده خود فرد بوده و موسسه به محض اطلاع از درج محتوای مجرمانه نسبت به حذف مطلب و اعلام مراتب به دستگاه های قانونی کشور اقدام خواهد نمود.

8. این سایت برای پاسخگویی به سوالات حقوقی در حوزه های عمومی راه اندازی شده است. برای طرح سوالات حقوقی در حوزه های مرتبط با فضای مجازی حتما به سایت www.help.ictlaw.ir مراجعه بفرمایید. بدیهی است که در صورت صلاحدید مدیران سامانه، سوال مربوطه به وب سایت متناسب منتقل شده و در آنجا پاسخ داده خواهد شد.

9.همه سوالات بصورت عمومی نمایش داده خواهند شد. درخواست ها برای حذف سوال از سایت (مگر در موارد استثنایی و حسب صلاحدید کارشناسان سایت) پذیرش نخواهد شد.

10.برای اطلاع از پاسخ سوال خود نیاز به مراجعه مجدد به وب سایت ندارید، هر زمان که به سوال شما پاسخ داده شود بطور اتوماتیک یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

11.کلیه اطلاعات کاربران این سایت (منجمله آدرس ایمیل، پسوردها و غیره) نزد ما محرمانه نگه داشته خواهد شد و این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی گیرد. اما بدیهی است که با توجه به تهدیدات روزافزون فضای سایبر و بروز جرایم گوناگون امکان (ولو 1%) هک شدن و به سرقت رفتن اطلاعات سایت توسط متخلفین منتفی نیست. بهرحال موسسه تماس تلاش و کوشش خود را در نگهداری از اطلاعات کاربران انجام خواهد داد ولی مسئولیتی در خصوص جرایم ارتکابی توسط افراد مختلف نخواهد داشت. ضمن اینکه موسسه در این خصوص خود را بیش از همه ذی نفع دانسته و بسته به مورد اقدامات مقتضی را انجام خواهد داد

12. کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات برهان بوده و حقوق مرتبط (Related rights) نیز به این سایت تعلق خواهد داشت

13. در صورت لزوم و تشخیص کارشناسان سایت، عنوان و متن و تگ های سوالات کاربران مورد ویرایش قرار خواهد گرفت

مشاوره حقوقی

به سایت دادگاه خوش آمدید !!

گروه میثاق

مجری خدمات حقوقی

(مشاوره حقوقی - وکالت دادگستری)

سایت مشاوره حقوقی اینترنتی: www.dadgah.org
ایمیل : info @ dadgah.org
تلفن موسسه: 88605139
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120630842
مالکیت فکری و کپی رایت حقوق نرم افزار

وكيل دادگستري

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "گروه میثاق" است.

خدمات حقوقی تخصصی (وکالت دادگستری - مشاوره حقوقی)

...